Montāža

Laistīšanas sistēmu uzstādīšana ir neatņemama skaistas un veselīgas ainavas veidošanas sastāvdaļa.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīga laistīšanas sistēma zālienam, puķu dobēm vai augļu dārzam, Irrigation Systems piedāvā pilnu laistīšanas sistēmas montāžas pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības.

Piedāvājam individuālus risinājumus, kuros tiek ņemtas vērā visas jūsu zemesgabala individuālās īpašības un ūdens apgādes prasības.

Specializējamies jebkādas sarežģītības līmeņa laistīšanas sistēmu montāžā, ieskaitot pilienveida laistīšanas, ūdens smidzināšanas sistēmu un laistīšanas vadības sistēmu uzstādīšanā.   

Mūsu komandu veido profesionāļi, kuriem ir pieredze darbā ar dažādu veidu laistīšanas sistēmām un zināšanas par to, kā izvēlēties un uzstādīt jūsu teritorijai vispiemērotāko aprīkojumu. Izmantojam tikai kvalitatīvu aprīkojumu, kas garantē jūsu laistīšanas sistēmas ilgmūžību un uzticamību.

Tāpat piedāvājam laistīšanas sistēmu apkalpošanas un remonta pakalpojumus, lai nodrošinātu jūsu sistēmas optimālu darbību un pagarinātu tās darba ilgumu.

Ja meklējat uzticamu uzņēmumu laistīšanas sistēmu uzstādīšanai, vērsieties pie mums. Mēs ar prieku palīdzēsim jums izveidot veselīgu un skaistu ainavu, kas priecēs jūs daudzu gadu garumā.

  • Laistīšanas sistēmu augstas kvalitātes uzstādīšana
  • Tikai uzticamu materiālu izmantošana
  • Garantija visu veidu darbiem
  • Ātra un kvalitatīva uzstādīšana
  • Mūsdienīgu tehnoloģiju pielietošana
  • Garantēta uzstādīto laistīšanas sistēmu uzticamība

Izveidot projekta skici

Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu, un mēs sazināsimies ar Jums darbadienā 4h laikā.

    81 − = 73