Pilienveida laistīšana

Pilienveida laistīšana ir efektīvs un ekonomisks augu laistīšanas veids. Šī sistēma nodrošina precīzu un regulējamu ūdens plūsmu, kas tiek piegādāta tieši augu sakņu zonā.

Uzņēmums Irrigation Systems specializējas pilienveida laistīšanas sistēmu montāžā un uzstādīšanā. Piedāvājam individuālus risinājumus, kuros ņemtas vērā jūsu teritorijas unikālās īpašības un ūdens apgādes prasības.

Pilienveida laistīšanas sistēmu uzstādīšanai izmantojam tikai visuzticamākos un viskvalitatīvākos materiālus, kas nodrošina tās ilgmūžību un uzticamību.

Tāpat piedāvājam laistīšanas sistēmas apkopes un remonta pakalpojumus, lai nodrošinātu tās optimālu darbību.

Pilienveida laistīšana ir ekoloģiski tīrs un efektīvs augu laistīšanas veids. Tas ļauj taupīt ūdeni un enerģiju, kā arī samazina augu kopšanas izmaksas. Papildus tam, pilienveida laistīšanai var iestatīt automātisko režīmu, kas ļauj ietaupīt laiku un atvieglot augu kopšanu.

Ja meklējat uzticamu uzņēmumu pilienveida laistīšanas sistēmas uzstādīšanai, vērsieties pie mums. Mūsu speciālistu komanda palīdzēs jums izvēlēties un uzstādīt jūsu teritorijai visatbilstošāko laistīšanas sistēmu, kas nodrošinās jūsu augiem veselīgu un skaistu augšanu.

  • Ūdens ietaupījums līdz 50%
  • Minimāli tēriņi elektroenerģijai
  • Saudzīga attieksme pret augsni un augiem
  • Ūdens un enerģijas taupīšana
  • Minimāli ūdens zudumi, pateicoties punktveida laistīšanai
  • Ideāls risinājums pilsētas apstākļos

Izveidot projekta skici

Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu, un mēs sazināsimies ar Jums darbadienā 4h laikā.

    10 + = 13